Biz Kimiz?

Döşemelik Kumaş ve Perdelik Kumaşları yurt içi üretimiyle değişik alternatifleri sektörün öncü firmalarının beğenisine sunmaktadır. Dekorasyon dünyasındaki değişen trendlerini yakından izleyen ve koleksiyonuna katan OSKO,her sezon siz değerli müşterilerine yeni renkler ve desenler sunuyor. Perakende müşterilerinin yanı sıra ,metrajla ürün talep eden toptan müşterilerine katalog hizmeti sunarak aktif bir pazarlama sistemi uygulamaktadır. Firmamızın satışını gerçekleştirmiş olduğu döşemelik kumaşların, martindale dayanıklılık testinde ve renk haslığı test raporlarında TSE standartlarının üstünde bir performans sergilemektedir.

Çalışma hayatıma çok küçük yaşlarda başladım. Uzun yıllardır çeşitli firmalarda satış danışmanlığı yaptıktan sonra kendi iş yerimi açmaya karar verdim. Çözüm ortaklığı sistemi anlayışıyla Butik Perdeyi kurdum. Hayattaki En büyük ilkem Doğruluk ve Dürüstlüktür. Döşemelik Kumaş ve Perdelik Kumaşları yurt içi üretimiyle değişik alternatifleri sektörün öncü firmalarının beğenisine sunmaktadır. Dekorasyon dünyasındaki değişen trendlerini yakından izleyen ve koleksiyonuna katan OSKO,her sezon siz değerli müşterilerine yeni renkler ve desenler sunuyor.

Perakende müşterilerinin yanı sıra ,metrajla ürün talep eden toptan müşterilerine katalog hizmeti sunarak aktif bir pazarlama sistemi uygulamaktadır.Firmamızın satışını gerçekleştirmiş olduğu döşemelik kumaşların, martindale dayanıklılık testinde ve renk haslığı test raporlarında TSE standartlarının üstünde bir performans sergilemektedir. Çalışma hayatıma çok küçük yaşlarda başladım. Uzun yıllardır çeşitli firmalarda satış danışmanlığı yaptıktan sonra kendi iş yerimi açmaya karar verdim. Çözüm ortaklığı sistemi anlayışıyla Butik Perdeyi kurdum. Hayattaki En büyük ilkem Doğruluk ve Dürüstlüktür.